Kurulduğu 2015 yıldan bugüne geçen bunca yıl, firmamıza bir çok farklı alanda iş yapabilme yeteneği kazandırdı. Bugün; uzman Teknik Personelimizle Zayıf Akım Sistemleri ve Yapısal Kablolama sistemleri Konularında Projelendirmeden uygulamaya çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Şirketimiz, kurumların ihtiyaçlarının belirlenerek, kendilerine en uygun çözümlerin sunulması ve bu çözümlerin öncesi danışmanlık hizmetlerinde bulunulması ve sonrası uygulamasında tek adres olma prensibi ile hizmet vermektedir.

Zayıf Akım tarafında, Kamera sistemleri (IP CCTV), Geçiş Kontrol Sistemleri (Access Kontrol sistemleri), Yangın alarm sistemleri, Seslendirme ve Konferans sistemleri, Data, Telefon ve Fiber Sonlandırma hizmetleri

Trafik kontrol tarafında, Plaka tanıma Sistemi, Hız Tespit sistemi ve Kırmızı ışık ihlal sistemi hizmetlerini,

Kendi personeliyle anahtar teslim olarak sunmaya devam ediyoruz.

Firmamız gelişime açık, ihtiyaca uygun çözüm geliştirici yeni bir bakış açısını ve çağımıza uygun hızlı çalışma yöntemini ilke edinerek, 20 yılı aşkın sektörel tecrübesi ile Bilişim ve Teknoloji alanında farklı iş sektörlerindeki müşterilerimize Bilgi iletişim teknoloji çözümleri ve hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Bu kapsamda en yeni iletişim ve bilgisayar teknolojilerini kullanarak dünya standartlarında çözümler sunarak birçok büyük proje başarı ile sonuçlandırılmıştır. Sektördeki ilkeli ilerleyişimizle en güvenilir en büyük teknoloji tedarikçisi, çözüm ortağı firmalardan bir tanesi ve BAŞARILI olmayı hedeflemekteyiz.

Satış, Teknik, MIS, Satış sonrası destek ekibi ve çözüm ortakları ile kurumlara, müşterilerine faaliyet alanı ile alakalı en iyi teknolojik çözümleri sunarak firmanızın rakiplerine karşı öne geçmesini sağlar. Proje aşamasından iş teslimine kadar içinde bulunduğumuz başarı ile sonuçlandırdığımız bazı projeler aşağıda sıralanmıştır.

Neler Yapıyoruz

Tüm güvenlik ihtiyaçlarınızı tek noktadan karşılamanın konforunu yaşayın. Elektronik güvenlik sektöründe yenilikçi ve öncü birçok dünya markasının dağıtım, proje, satış ve satış sonrası hizmetlerini, en üst düzeyde müşteri memnuniyeti hedefiyle sürdürmekteyiz. Güçlü stok yapımızla, rekabetçi fiyatlar ve ürünler sunuyor, kazan-kazan prensibiyle çalışıyoruz. Her hafta yaptığımız kampanyalarla karlılığınıza katkı sağlarken, iş ortaklarımızın da zorlu piyasa koşullarında karlı iş ortaklığı geliştirmesine katkı sağlıyoruz. Projelerinize fiyat vermekten daha fazlasını yapıyoruz. Güçlü markalarla projelerinizde destek olabilmek için hattın diğer ucunda bekliyoruz.

CCTV Güvenlik Sistemleri

CCTV, yani kapalı devre televizyon, bilinen televizyon sistemlerinden farklı olarak geniş kitlelere yayın yapmak yerine sadece belirli bir alanın yetkili personel tarafından izlenmesini sağlayan güvenlik sistemlerinin adıdır. CCTV sistemleri özellikle güvenlik kamera sistemleri olarak kullanılsa da, bugün gelişen teknoloji ve veri işleme yöntemleri sayesinde çok farklı yeteneklere sahip olabilir ve kuruluşlara çok değerli veriler elde etme şansı tanırlar. Bugün pek çok alanda kullanılan CCTV güvenlik sistemleri kişi sayma, yüz tanıma, pandeminin ilk günlerinde çok sık rastlandığı gibi ateş ölçme veya plaka okuma gibi özelliklere de sahiptir.

Güvenlik kamera sistemleri, zayıf akım sistemleri içerisinde çok özel bir yere sahiptir. Görüntünün gücünden faydalanan önemli sayıda firma, CCTV güvenlik sistemlerini acil anons sistemleri, yangın algılama sistemleri ve ihbar sistemleri gibi birçok sistemle entegre olarak çalıştırmaktadır. Sosyal hayatın yani insanın olduğu caddeler, okullar, hastaneler, bankalar, ofisler, evler gibi her alanda güvenlik kamera sistemleri karşımıza çıkar.

Normdata olarak çözümlerimizle her düzeyde kuruluşun artan güvenlik ihtiyacını karşılıyor, elektronik güvenlik sektöründe de son teknolojili ürünlerle varlığımızı sürdürüyoruz. Teknolojiden ve kaliteden ödün vermeyen işletmelerimizin güvenlik ihtiyacını hem yaratıcı hem de ekonomik seçeneklerle karşılıyoruz.

Tüm diğer çözümlerimizde olduğu gibi CCTV güvenlik sistemi çözümlerimizi de detaylı çalışmalarla ve pazarın ihtiyaçlarına en uygun global markalarla yaptığımız işbirlikleriyle geliştirdik. Ürün kalitesi, satış ve satış sonrası hizmetlerimizdeki özen ve eğitimli bayi kanalımız ile bu alanda da fark yaratmayı hedefledik.

Bugün ev, ofis gibi en küçük kapasiteden, kamu ve özel sektör kurumlarının en yüksek kapasitedeki anahtar teslimi projelerine kadar tüm CCTV güvenlik sistemi ihtiyaçlarına cevap verecek çeşitlilikte güvenlik sistemleri ürünlerini ürün gamımızda bulunduruyoruz.

IP Kamera Sistemleri

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte birçok alanda olduğu gibi güvenlik alanında da gelişmeler yaşandı. Bunun en iyi örneklerinden bir tanesinin ise IP kameralar olduğu söylenebilir. IP kameralar evinizi, iş yerinizi ve güvenliğini sağlamak istediğiniz diğer yerleri uzaktan gözlemleyebilme imkanı tanımaktadır. Bu sayede evinizde veya iş yerinizde güvenliğinizi artırırken yaşanabilecek olumsuz durumlarda ise caydırıcılık özelliği taşımaktadır. Hırsızlık gibi olumsuzlukların yaşanması durumunda ise IP kameralar sayesinde kişiler kolayca tespit edilebilmektedir.

IP kameralar sahip oldukları sensörler sayesinde elde ettikleri görüntüleri internet bağlantısını kullanarak yetkili olan kişilerin akıllı telefon, bilgisayar ve tablet gibi cihazlarına iletmektedir. IP kamera ile çekilen görüntüler dünyanın neresinde olunursa olunsun akıllı telefon, bilgisayar gibi cihazlar ile internet üzerinden rahatlıkla izlenebilmekte ve aynı zamanda ses akışı da duyulabilmektedir. Bu kameraların kontrolü uzaktan da kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

Doğuş Elektronik olarak sizler için sunduğumuz güvenlik kamerası çözümleri sayesinde kendiniz ve sevdiklerinizle birlikte bulunduğunuz yerin de güvenliğini sağlayabilirsiniz. Sizler için sunduğumuz IP (Network) kamera sistemleri hakkında bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin.

Türkiye’de Yagın Kullanılan Kamera Markaları

3MK, 7Links, AirLive, Alfawise, Appro, Area, Arlo, Armassa, Asoni, Asus, Atomax, Avantgarde, Avantron, AVC, Avegs, Avenir, Averdigi, Avigilon, Avtech, Axel, Axis, Aytech, Azemax, Aztech, Baff, Balandi, Balitech, Begas, Belkin, Besder, Besta, Beylerbeyi, BMS, Bosch, Bullet, Bullwark, Cellpex, Cenova, Cess, Cisco, CNB, COP, Corcam, CP Cam, Crea, CyberVision, Dahua, D-Cam, Dextel, Digitus, Digoo, D-Link, Dome, Ducki, Dunlop, Dynacom, EasyN, Ecotronic, Edimax, Ekolcam, Elegance, Elitcam, Elro, Elvision, Eneo, Entcam, Escam, ESM, Everest, Evervox, Expotech, Eyetech, Eyfel, Ezcool, EZ-IP, Ezviz, Fixron, Flexwatch, For-x, Foscam, Fredi, Fujitron, Funi, GeoVision, Geutebrück, GKB, GLR Tech, Goldcam, Goldmaster, Goldnet, Grandstream, GreenTech, Guudgo, Haikon, Hik Vision, HiLook, Hi-Tec, Hi-Tech, Hitron, Honeywell, Humax, Hunt, Hyundai, ICS, ICU, IDS, Imporx, Indeks, Infinity, Inox, Intel, Ioma, JMK, JUO, Kale, Karel, Karer, Kawai, KGuard, Kingboss, Kkmoon, Kodicom, Korax, Ladox, LaView, Leadtek, LG, Lilin, Linksys, LK Longse, Lorex, Ls Markaj, Marmitek, Martech, Mass, Mastek, Mastercam, Miracle, Mobotix, Motorola, Multibox, Mutnex, MX Netus, Neutron, Newcam, Next & Nextstar, Nyro, OEM, Onli, Ontech, Opax, Orite, Ottoman, Panasonic, Pegasus, Pelco, Pentatech, Philips, Picam, Pikatel, Pinetron, Pixord, Pixus, Piya, Powermaster, Primuscam, Pritech, Pro Prolux, Proxsen, P-Tech, Q7Tech, Qromax, Rainncam, Raydın, Realkamera, Redline, Redrock, Reikon, Rekvision, Renox, Renstar, Reolink, Retro, Ring, Rivo, Sabio, Samsung, Sanan, Sanetron, Sannce, Sanyo, Sanyocam, SCSI, Sdeter, Sectec, Seenergy, Seitech, Senkron, Sensormatic, Sharp, Siqura, Skynet, SmartVision, Smartwares, Sonix, Sony, Spectra, Speedron, Spezia, Spy, Sricam, Sun – Eye, Suntech, Sunveo, Suv Swann, Taicon, Techege, Techsis, Teknim, TemSmart, Tenvis, The Promise, Tiandy, Ticron, Topica, TP-Link, Trax, Trendnet, Ttec, Turkcell, TVS, Tyroc, Unitech, Unitoptek, UNV, Uranium, Vesco, VGuard, Vicon, Vimtag, Vipsec, Viserion, Visiontech, Vitec, Vivotek, Volcastvision, VStarcam, Wakeview, Walkertone, Wanscam, Wansview, Watec, Wifi, Wirex, Wolttech, Wondercam, Wozlo, X5Cam, Xenon, Xiaomi, Xmeye, Yoosee, YoyoMotion, Yunch, Zavio, Z-Ben, Zentec, Zen-Tech, ZKTeco, Zmodo, Zosi, Zotech, ZTech, Zyxel 3Wave, Adetaş, Alptech, Apollo, Apro, Arna, Atlantis, Avemia, AVerMedia, B2, Bawcon, Beko, Botech, Cadex, Cbox, Corbel, Cyber Dcode, Detex, ELC, Eurocam, Everfocus, GEG, H-264, Hayuhan, Hikvision, Hilook, Icatch, ITX Havr, Japon Dynamic, Kaansky Technology, Kamosec, KPSec, LHY, Milesight, Next, Nitrocam, Nuuo, Okisan, Pars Savunma, PowerGate, Progsi, Prohex, Prolook, Q7 Radex, Rıfatron, Safecam, Santex, SmartSec, Smart Stark Worlds, Tektra, Unicam, Unimo, Uptech, Venas, Viewtech, Wapa, Wega, Wetrans, Xrplus, Yumatu, Zotech